O NAS

SaniMed 
Projektuje
Modernizuje
Wdraża
Kontroluje
Wspiera
 Zarządzanie Higieną

Jesteśmy organizacją, która specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych, profesjonalnych technologii dezynfekcji, dekontaminacji i sterylizacji. Nasi eksperci pomagają naszym Klientom w doborze odpowiednich technologi i urządzeń, w taki sposób, aby spełnić ich oczekiwania i potrzeby, zachowując zgodność z normami i specyfiką branży. Oferujemy kompleksową usługę, począwszy od przygotowania operatu korzyści z wdrożenia nowej technologii, opracowania dokumentacji projektowej, do wdrożenia nowej technologi w obiekcie i przeszkolenia personelu.

NASZE KOMPETENCJE W ZAKRESIE HIGIENY

Naszym celem jest oferowanie Państwu nowoczesnych technologii, systemów i rozwiązań technicznych w zakresie zarządzania higieną, spełniających najwyższe standardy jakości. Wyspecjalizowany, autonomiczny projekt, który przetrwa trendy. Oferujemy urządzenia charakteryzujące się precyzyjnym i solidnym wykonaniem, trwałością i spełniające wymagania obowiązujących norm i przepisów. Oferujemy długoterminowe gwarancje i serwis techniczny.

PROJEKT AUTONOMICZNY

SaniMed jest autonomicznym projektem handlowo-usługowym w sektorze dezynfekcji, dekontaminacji i sterylizacji obiektów o różnym przeznaczeniu i zastosowaniu. Tworzymy zespół kompetentnych osób, których  pasją jest wdrażanie nowoczesnych technologii sanitarnych.