Natrysk Elektrostatyczny

Natrysk Elektrostatyczny

Całkowita Przyczepność i Pokrycie Powierzchni

Zastosowanie generatorów elektrostatycznych umożliwi szybką i skuteczną aplikację chemiczną. Gdy w pełni naładowane mini-kropelki opadają na powierzchnię, tworzą równomierną powłokę. Cząsteczki utrzymują ładunek kationowy przez około. 2-3 sekundy – zapobieganie kapaniu. Ten system pozwala na pokrycie ukrytych i zacienionych obszarów, a także umożliwia pokrycie dużego obszaru w krótkim czasie. Te opryskiwacze zostały zaprojektowane z myślą o przeprowadzaniu szybciej i bardziej skutecznie zabiegów dezynfekcji powierzchni płaskich, konstrukcji, drobnych elementów i miejsc trudno dostępnych i zacienionych, gdzie tradycyjna metoda nie zapewni wymaganej skuteczności.

Dezynfekcja Nadtlenkiem Wodoru

Aerozolowane systemy nadtlenku wodoru wykorzystujące 3–7% nadtlenku wodoru z dodatkiem lub bez dodatku jonów srebra zostały ocenione przez kilku badaczy. Aerozole (które nie są parami) zazwyczaj mają rozmiary cząstek w zakresie od 2 do 12 μm, są wstrzykiwane do pomieszczenia, a następnie pasywnie napowietrzane. Wykazano, że układy te znacznie redukują bakterie, zwykle redukcję zarodników o 4 log10, chociaż w kilku badaniach zarodniki nie zostały całkowicie wyeliminowane. Jeden system ma roszczenie sporobójcze ze strony EPA w Stanach Zjednoczonych. W jednym badaniu użycie aerozolowanego układu nadtlenku wodoru było związane ze zmniejszeniem zakażenia C. difficile i możliwym zmniejszeniem nabywania MRSA w drugim badaniu. Podobnie jak wiele innych strategii kontroli zakażeń, obecnie nie ma randomizowanych kontrolowanych badań skuteczności tych systemów w zapobieganiu zakażeniom związanym z opieką zdrowotną.

Technologia ByoPlanet

Technologia ByoPlanet to doskonały system dostarczania środka dezynfekującego, który wykorzystuje powłokę typu „otulina” do powlekania powierzchni środowiskowych, zapewniając lepszą ochronę przed rozprzestrzenianiem się zarazków wywołujących choroby. Systemy natrysku elektrostatycznego ByoPlanet® zapewniają doskonałe pokrycie, oszczędzając czas, pieniądze i pracę oraz poprawiając wyniki finansowe

ByoPlanet
W SaniMed Rekomendujemy Technologię ByoPlanet
ByoPlanet
MS-700 Compact

System natrysku elektrostatycznego serii MS-700 dostarcza środki dezynfekujące i odkażające w skuteczny i opłacalny sposób. System wykorzystuje 65% mniej roztworu, działa do 75% szybciej niż tradycyjne metody i obsługuje do 1600 metrów kwadratowych na 1 godzinę.